lundi 26 mai 2014

ANGAJAM TINICHIGIU SISTEME DE ACOPERISURI

SC TECH INTERIM SRL, agentie de munca temporara, angajeaza pentru unul din clientii sai din Franta, TINICHIGIU SISTEME DE ACOPERISURI
TINICHIGIU ACOPERISURI

Responsabilitati :
§  montare/demontare acoperis tabla ;
§  construirea si pregatirea tablii in vederea montarii ei ;
§  trasare, masurare, montarea leaturilor, montarea tiglei drepte, tiglei ceramice, a placilor de ardezie ;
§  acoperirea si incadrarea cu tigla a cosurilor exterioare.

Realizeaza instalatii acoperisuri, precum:
§  acoperire pe banda;
§  jgheab;
§  crest placa;
§  acoperitoare cos;
§  fitinguri de horn.

Cerinte :

  • Experienta profesionala pe un post similar de minim 5 ani ;
  • Minutiozitate si capacitate de lucru atat autonom cat si in echipa ;
  • Permisul de conducere cat. B este indispensabil.

Salariu :
§  Negociabil -  in functie de competente ;

Beneficii :
§  Cazare, transport local - asigurate

Suntem la dispozitia dumneavoastra pentru orice informatie suplimentara:
FR: 0033/ 1 78 76 68 68
RO: 0040/ 3 32 80 33 50
Puteti aplica online pe adresa de e-mail: candidat@tech-interim.com sau pe http://www.tech-interim.com/contact.html

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire