vendredi 23 mai 2014

TECH INTERIM : ANGAJAM DULGHER - ACOPERISURI

SC TECH INTERIM SRL, agentie de munca temporara, angajeaza pentru unul din clientii sai din Franta, DULGHER - ACOPERISURI

TECH INTERIM - Agentie de munca temporara

Responsabilitati :

  • ·   monteaza schelele si se asigura ca sunt indeplinite toate masurile de siguranta ;
  • ·        confectioneaza si monteaza sarpante din lemn sau metalice ;
  • ·        fixeaza folia si latii pentru montarea tiglei ;
  • ·        monteaza ardezie, tabla ondulata, placi bituminoase, vata de sticla ;
  • ·        taie si ajusteaza bucatile de material la margini, la imbinari, etc. ;
  • ·        monteaza placile pe coama acoperisului conform procedeelor specifice ;
  • ·        pregateste si monteaza piesele de tinichigerie (ramele, jgheaburile, coloanele de apa/fum ; aceste piese, care pot fi din tabla galvanizata, aluminium, otel, inox, PVC, cupru – sunt pliate, incalzite si sudate, sau fixate prin gaurire si insurubare.

Cerinte :

  • ·        Experienta profesionala pe un post similar de minim 5 ani ;
  • ·        Minutiozitate si capacitate de lucru atat autonom cat si in echipa ;
  • ·        Cunoasterea limbii franceze (nivel avansat) ;
  • ·        Permisul de conducere cat. B este indispensabil.

Salariu :
·        Negociabil -  in functie de competente ;

Beneficii :
·        Cazare, transport local - asigurate

Suntem la dispozitia dumneavoastra pentru orice informatie suplimentara:
FR: 0033/178 766 868
RO: 0040/332 80 33 50
Puteti aplica online pe adresa de e-mail: candidat@tech-interim.com sau pe http://www.tech-interim.com/contact.html

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire