mardi 29 juillet 2014

POSTURI DISPONIBILE

ANGAJAM MONTATOR STANDURI EXPOZITIONALE SI MOCHETAR

Tech Interim anfajeaza montator standuri expozitionale

Descrierea postului:

  •         Organizeaza locul de muncă ;
  •          Amenajeaza decoruri si alte activitati specifice productiei publicitare;
  •          Citeste, analizeaza si respecta proiectele de standuri expozitionale de care va fi responsabil;
  •          Urmareste pregatirea materialelor si aprovizionarea;
  •          Traseaza suprafetele in vederea placarii;
  •          Pregateste stratul suport;
  •          Monteaza/demonteaza standuri expozitionale ce presupun mici lucrari de tamplarie si prelucrari mecanice pentru targuri de expozitii;
  •          Monteaza sistemul de prindere, structura de rezistenta a faţadelor şi pereţilor cortină;
  •          Monteaza panourile pentru faţade şi pereţi cortină;
  •          Monteaza mocheta;
  •          Asigura aspectul final al suprafetelor, pregateste spatiul pentru expozitie.

TECH INTERIM angajeaza montator standuri expozitionale

     Cerintele postului:

  •    Studii medii (scoala profesionala, liceu);
  •    Cunostinte de limba franceza (nivel conversational);
  •    Prezinta avantaj cunostintele suplimentare de productie publicitara (finisaje, laminare, caserare, etc);
  •    Seriozitate, responsabilitate , indemanare;
  •    Bun organizator;
  •    Modalitate de lucru curata, ingrijita.

 Alte informatii :

Suntem la dispozitia dumneavoastra pentru orice informatie suplimentara:
FR: 0033/178 76 68 68
RO: 0040/332 80 33 50
Puteti aplica online pe adresa de e-mail: candidat@tech-interim.com  sau pe http://www.tech-interim.com/contact.html

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire