jeudi 3 juillet 2014

ANGAJAM MECANIC PENTRU INTRETINEREA SI REPARAREA CAMIOANELOR

SC TECH INTERIM SRL - agentie de munca temporara - angajeaza pentru unul din clientii sai din Franta

MECANIC PENTRU INTRETINEREA SI REPARAREA CAMIOANELOR

ANUNT DE ANGAJARE

Responsabilitati:

  • repara camioane IVECO, remorci si semiremorci;
  • executa lucrarile de mecanica conform comenzilor de atelier, respectand procedurile interne de lucru si folosind corect echipamentele, sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii, conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate IVECO ;
  • diagnosticheaza disfunctionalitatile, identifica cauza aparitiei lor si stabileste solutia optima din punct de vedere tehnic, calitativ si economic pentru client;
  • pregateste vehiculele pentru controlul  tehnic;
  • repara motoare mari si mici;
  • asambleaza si dezasambleaza caroserie - masini mari si mici;
  • repara sisteme de franare;
  • repara sisteme de iluminat;
  • repara sisteme abs/ebs;
  •  efectueaza interventii rapide de mecanica (ex: schimb anvelope, schimb ulei, schimb placute de frana, discuri de frana, geometrie, diagnoza electronica etc);
  • pregateste caroseria pentru vopsire;
  •  executa lucrarile in conformitate cu standardele de calitate utilizate la nivel international.
Cerinte :
·       experienta profesionala pe un post similar de minim 5 ani;
·       diploma de calificare;
·       limba franceza nivel conversational ;
·       avantaj permis de conducere CE;
·       cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica;
·       cunostinte de diagnosticare auto;
·       sudura metal si aluminiu ;
·       responsabil.
ANUNT DE ANGAJARE TECH INTERIM

Salariu :
·       Intre 1500 – 1700 Euro/ Net pe luna in functie de competente.

Beneficii :
·       Cazare, transport local asigurate.

Suntem la dispozitia dumneavoastra pentru orice informatie suplimentara:
FR: 0033/178 766 868
RO: 0040/332 80 33 50

Puteti aplica online pe adresa de e-mail: candidat@tech-interim.com sau pe http://www.tech-interim.com/contact.html.

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire