vendredi 28 mars 2014

POST LIBER : TEHNICIAN ASCENSOARE THYSSEN

Angajam tehnician ascensoare

TECH INTERIM angajeaza pentru unul din clientii sai din Franta, regiunea Ile de France, 1 tehnician confirmat pe montaj si modernizare de ascensoare THYSSEN si 1 ajutor

CANDIDATUL IDEAL:
Dinamic, motivat, entuziast, centrat pe rezultate imediate

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- minimum 2 ani experienta in domeniul lifturilor / scarilor rulante;
- conostiinte de limba franceza;
- spirit organizatoric;
- permis auto, categoria B;
- disponibilitate de deplasare.

- contract pe durata determinata;
- salariu atractiv;
- cazare asigurata;
- transport local asigurat.

TECH INTERIM este o agentie de munca temporara cu activitate notabila din anul 2011 atat pe piata interna, cat si externa. In Franta are stranse colaborari cu societati din mai multe domenii de activitate: constructii, industrie, servicii.

Suntem o echipa si atuul nostru este munca. Apreciem si fidelizam oamenii care trateaza munca cu seriozitate si respect. Ne dorim sa intri in echipa noastra, aplica pe adresa candidat@tech-interim.com , sau pe site-ul nostru: http://www.tech-interim.com/contact.html

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire